Menu

PLAN PODRÓŻY

Spersonalizowany plan podróży

Chcesz wyjechać do Ameryki Łacińskiej, ale nie masz czasu i/lub ochoty spędzać godzin nad planowaniem podróży? Chętnie Ci w tym pomogę!

Ułożę dla Ciebie indywidualny plan podróży po Ameryce Łacińskiej, co pozwoli zaoszczędzić czas, stres i pieniądze. W każdym z tych krajów byłam, znam jego realia i jestem w stanie wyszukać dla Ciebie prawdziwe perełki danego miejsca.

Marzy Ci się, któryś z tych krajów latino?:

Jak to wygląda?

Po Twojej wiadomości umawiamy się na rozmowę online, żebym mogłam poznać Twoje oczekiwania. Potem przygotowuję spersonalizowany plan Twojej podróży rozpisany dzień po dniu i wysyłam go Tobie drogą mailową. Dodatkowo oferuję konsultacje po dostarczeniu planu, żeby zapewnić spełnienie Twoich oczekiwań.

Co wchodzi w skład planu?

  • Indywidualny plan dzień po dniu z propozycją atrakcji
  • Propozycje noclegów
  • Sugestie dotyczące transportu już na miejscu oraz lotów z Twojego miejsca zamieszkania
  • Informacje praktyczne o danym kraju: strefa czasowa, waluta, zwyczaje i wszystko inne, co warto wiedzieć
  • Krótki zbiór najważniejszych wyrażeń w języku hiszpańskim

Ile to kosztuje?

Każdy plan jest wyceniany indywidualnie, w zależności od długości, wymagań, czy skomplikowania wyjazdu. Plan podróży jest dostosowany do Twoich oczekiwań, przygotowany specjalnie dla Ciebie, niepowtarzalny, bo uszyty na miarę.

Dlaczego Lost in travelling?

Z Ameryką Łacińską związana jestem już od prawie 10 lat. Podróżowałam po niej solo, z moim partnerem, zabierałam moich znajomych a nawet i moją mamę. Każda ta grupa docelowa miała inne potrzeby i to do nich tę podróż dostosowywałam.

W sumie w Ameryce Łacińskiej spędziłam prawie 2 lata. Znam jej realia, kulturę, tradycję i przede wszystkim sama przetarłam już te szlaki. Jestem na bieżąco z sytuacją w Ameryce Łacińskiej i dalej znajduję się na jej terenach, aby odkrywać kolejne kraje, lub wracać do tych już odwiedzonych.

Jestem też pilotką wypraw po Ameryce Łacińskiej.